Day: March 23, 2018

Bashkitë për në Evropë

Vizitë në Këndin e BE-së në Bashkinë Roskovec.
Sot Këndi i BE-së u vizitua nga disa nxënës të shkollës “Adem Vrapi”, për tu informuar më shumë rreth kësaj zyre të re që është hapur në bashkinë tonë.
Të rinjtë u informuan rreth projektit “Bashkitë për në Evropë” dhe se çfarë ata mund të përfitojnë nga ky projekt.
Jeni të mirëpritur për tu informuar rreth çdo teme për Bashkimin Evropian.
[lsvr_gallery images=”7752,7753,7754,7755,7756″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

Këndi i BE-së në Roskovec

Vizitë në Këndin e BE-së në Bashkinë Roskovec.
Jeni të mirëpritur për tu informuar rreth çdo teme për Bashkimin Evropian.
[lsvr_gallery images=”7526,7527,7528,7529″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]