Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Vendodhja e zyrave të Bashkisë - Bashkia Roskovec

Të dhëna për vendodhjen e zyrave të Bashkisë Roskovec , orari i punës, emrat dhe kontakteve te zvëndëskryetarëve dhe drejtorëve përkatës:

Me urdherin e Kryetarit të Bashkisë Roskovec nr.77 datë 24.10.2019 Kordinator për të drejtën e Informimit është caktuar Drejtoresha e Drejtorise Juridike dhe e Burimeve Njerëzore:

Delina Hoxha, e-mail: delinahoxha@bashkiaroskovec.gov.al

Në godinën e Bashkisë Roskovec kati I parë pranë zyrës ADISA ndodhet:

 • Sherbim zyre informacioni
 • Shėrbimi i zyrave tė gjendjes civile
 • Sherbimi i aplikimit te kartave dhe pasaportave
 • Sherbime te nevojshme prane sporteleve te ADISA
 • Sherbim arketim pagesash faturat e ujesjellesit
 • Sherbim per ndihme sociale
 • Sherbim informacioni per pagimin e taksave lokale
 • Zyra e Sekretares se Keshillit Bashkiak
 • Salla e mbledhjeve te Keshillit Bashkiak
 • Zyra e Sekretares se Keshillit Bashkiak
 • Salla e mbledhjeve te Keshillit Bashkiak
 • Zyra e Sekretares se Keshillit Bashkiak
 • Salla e mbledhjeve te Keshillit Bashkiak

Në godinën e Bashkisë Roskovec kati I dytë ndodhen drejtoritë:

 • Zyra e Kryetarit
 • Zyra e Drejtorit te Kabinetit
 • Zyra e Sekretarit te Pergjithshem
 • Dy zyrat e NenKryetarit
 • Drejtoria Ekonomike
 • Drejtoria Juridike dhe e Burimeve Njerëzore
 • Sektori I Shërbimit të Mbrojtjes nga Zjarri dhe Shpetimi
 • Sektori i procedurave te prokurimeve
 • Sektori i Sekretari-Arkivit

Në godinën e Bashkisë Roskovec kati I tretë ndodhen drejtoritë:

 • Drejtoria e të Ardhurave Vendore
 • Drejtoria e Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit
 • Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural
 • Drejtoria e IMT-së dhe Policisë Bashkiake
 • Drejtoria e Kulturës, Arsimit, Shëndetësisë, Projekteve Sociale, Koordinimi me BE-në dhe Sherbimeve Komunitare
 • Sektori I Auditit të Brendshëm
 • Sektori I Zbatueshmërisë së Investimeve

Orari i punës në Bashkinë Roskovec është nga dita e hënë deri në ditën e premte , 8 00- 16 00.

Adresa: Qender Roskovec, Bashkia Roskovec

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort