Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Kërkesa / Ankesa - Bashkia Roskovec

INFORMACION PËR PARAQITJEN E NJË KËRKESE/ANKESE PRANË BASHKISË ROSKOVEC

Çdo qytetar i cili ka një kërkesë ose ankesë të caktuar në Bashkinë Roskovec dhe Njësitë Administrative Kuman, Kurjan dhe Strum, duhet të paraqitet në zyrën e informacionit dhe marrdhënieve me publikun në Bashkinë Roskovec. Punonjësit e kësaj zyre pajisin qytetarin me formatin tip të kërkesës ose ankesës në mënyrë që të plotësohet dhe nënshkruhet nga ana e tij bashkë me një dokument identifikimi, i cili do ti bashkëngjitet kërkesës ose ankesës.

Për çdo kërkesë ose ankesë të depozituar  Bashkia Roskovec i përgjigjet qytetarit brenda 10 (dhjete) ditëve , duke i dhënë një kopje të përgjigjes dorazi në zyrën e informacionit dhe marrdhënieve me publikun ose duke i’a dërguar zyrtarisht në adresën e banimit nëse qytetari nuk paraqitet në këtë zyrë për ta tërhequr dorazi.

Për çdo paqartësi mund të kontaktoni koordinatorin per te drejten e informimit znj.Delina Hoxha, në numrin e telefonit:+355696556422 ose ne adresën e-mail:delina.hoxha@bashkiaroskovec.gov.al

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort