Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Vendosja e sinjalistikave në qytet

Bashkia Roskovec ka filluar me vendosjen e sinjalistikave horizontale dhe vertikale në ato segmente rrugore, të cilat i janë nënshtruar rikonstruksionit të plotë.
Sot jemi duke punuar në fshatin Arapaj.
Të respektojmë sinjalistikat për një jetesë më të sigurt.
#ZbatojmëSinjalistikat
#Jetesëesigurt[lsvr_gallery images=”9368,9369,9370,9371″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x