Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

SOT NË UNAZËN E QYTETIT

Nga dita në ditë ritmet e punës për ndërtimin e unazës së qytetit po rriten. Edhe sot po punohej me shumë forca në heqjen e dherave, sistemimin e rrjetit të kanaleve dhe në trotuare. Firma “Boshnjaku B“ që ka marrë përsipër këtë projekt, synon mbarimin e këtij segmenti në një kohë rekord.
Ja disa pamje nga dita e sotme.
[lsvr_gallery images=”1977,1978,1979,1980,1981,1982,1983,1984,1985,1986,1987,1988,1989,1990,1991″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x