Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Shtrim rruge, Suk 2

Java fillon me punë në Bashkinë Roskovec.
Kemi filluar shtrimin e rrugëve të brendshme “Lime” dhe “Hyrkaj”, në lagjen e Toskallarëve, fshati Suk 2.
Qëllimi i punës sonë është vetëm një: Përmirësim të infrastrukturës për një cilësi jetese më të mirë për gjithë komunitetin e Bashkisë Roskovec.[lsvr_gallery images=”9409,9410,9411,9412,9413,9414″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x