Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rikonstruksioni i rrugës “Suk 1- Arapaj- Samaticë”

Çdo ditë jemi një hap përpara në rikonstruksionin e rrugëve, rehabilitimin e sistemit të ujitjes dhe kullimit, sistemimin e kanalizimeve dhe ujrave të zeza, etj.
🔛Vazhdojnë punimet për rikonstruksionin e rrugës Suk 1- Arapaj- Samaticë për t’a kthyer në funksion të plotë këtë rrugë kaq shumë të dëshiruar nga banorët e zonës.
Drejt #Transformimit_Urban[lsvr_gallery images=”5945,5946,5947,5948,5949,5950,5951,5952″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x