Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

NE NDIHME TE KOMUNITETIT

Drejt përfundimit ndërtimi i shtëpisë së familjes Fisheku.
Një nismë dhe një premtim i mbajtur nga Kryetarja e Bashkisë Roskovec Znj. Majlinda Bufi.
Këtë fillim viti familja Fisheku do të ketë shtëpinë e saj të re.
Le të fillojë ky vit me një urim për të gjithë qytetarët e Bashkisë sonë të madhe dhe një premtim që ky Vit i Ri 2017 do të jetë viti i plotësimit të objektivave dhe realizimit të projekteve që Bashkia Roskovec ka për qytetarët e saj.
[lsvr_gallery images=”4011,4012,4013,4014″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x