Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

DREJT PERFUNDIMIT KOPSHTI NE ROSKOVEC

Shumë shpejt pritet të përfundoj kopshti më i ri në Roskovec. Edhe pak kohë dhe ky kopsht do të mbushet me jetë nga zërat dhe të qeshurat e fëmijëve. Punimet nuk kanë ndalur që nga dita e parë dhe do të vazhdojnë intesivisht që vogëlushët të kenë sa më shpejt një kopsht me kushte dhe parametra europian.
[lsvr_gallery images=”4017,4018,4019″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *