Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Lulishte në Roskovec

Nuk ka nevojë për fjalë😉 Ndryshimi duket! 👍
Një ambient i gjelbëruar 🌳🌼🌻dhe shplodhës për të gjithë banorët. Ashtu siç trasformuam këtë zonë, ashtu dhe do të trasformojmë çdo cep në gjithë territorin e bashkisë tonë, për ta bërë një vend më të mirë për të jetuar.
#Hapësira_publike
#Ambiente_të_gjelbëruara
[lsvr_gallery images=”5643,5644,5645,5646,5647,5648″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x