Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Llogaridhënia në Suk 1 dhe Roskovec

Takimet për llogaridhënien publike, ditën e djeshme u zhvilluan në Suk 1 dhe Roskovec.
Qytetarë të interesuar për të kërkuar informacion rreth investimeve që janë realizuar me buxhetin e bashkisë për vitin 2018 dhe investimet që janë planifikuara për tu zhvilluar në të ardhmen.
Nesër kemi takime me komunitetin Rom.
#Egjithëvëmendjapërju
#Llogaridhëniepublike
[lsvr_gallery images=”9202,9203,9204,9205,9206,9207,9208,9209,9210,9211″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x