Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Infrastruktura Rrugore

S’ka ditë që nuk punohet në bashkinë Roskovec.
Sot??
Sot jemi në rrugën “Pilo Kola”, ku po punohet për shtrimin e trotuarit i cili do të pasohet më shtrimin e rrugës dhe gjelbërimin e lulishteve të sapo krijuara.
..dhe jo vetëm këtu…
[lsvr_gallery images=”5428,5429,5430,5431,5432,5433,5434″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x