Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

GËZUAR 1 QESHORIN, FËMIJË TË DASHUR!

Si asnjë herë tjetër skena e Pallatit të Kulturës Roskovec nuk ka patur kaq shumë artistë të vegjël dhe spektatorë të mëdhenj. Ishin prindërit dhe gjyshërit e vogëlushëve që ndiqnin këta artistë të mrekullueshëm. Pothuaj të gjithë kopshtet në çdo fshat zhvilluan koncertet e tyre me rastin e 1 Qershorit – Festës së femijëve.
Emocione të pa fundme i dhuruan çdo të pranishmi këta vogëlush me recitimet, këndimet dhe improvizimet e tyre.
Edhe një herë: GËZUAR 1 QESHORIN, FËMIJË TË DASHUR!

#Festa_e_Fëmijëve
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”5286,5287,5288,5289,5290″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x