Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Fushata e gjelbërimit vazhdon…

Ne jemi duke vazhduar…
Sot ishim në Kurjan për të mbiell pemë të reja pranë digës së liqenit.
Neser do të jemi përsëri aty.
Eja dhe Ti.
Cfare të duhet?
1 pemë dhe shumë dashuri.

[lsvr_gallery images=”7553,7554,7555″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  
 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x