Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Festa e Vidhishtes

Një tjetër mbrëmje festive e organizuar nga Bashkia Roskovec, 👉 me muzikë 🎶🎵të mirë dhe argëtim 👉kësaj radhe në 📌#Vidhisht.
[lsvr_gallery images=”13574,13575,13576,13577,13578″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *