Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Shtabi i emergjencave në veprim!

Shtabi i emergjencave në veprim.
Jemi në terren për të verifikuar situatën në të gjithë territorin e bashkisë Roskovec dhe për t’u siguruar që të ketë sa më pak dëme nga rreshjet e dendura për banorët. Nga verifikimet e orës së fundit, gjendja paraqitet normale, kjo fal punës që bashkia Roskovec ka bërë me pastrimin e kanaleve kullues.
Për të shmangur çdo rrezik përmbytje, grupet e terrenit vazhdojnë ende punën dhe do të jenë në gatishmëri të plotë për çdo rast.
Për çdo emergjencë kontaktoni në: 0693586187
(Zyra e Emergjencave Civile, Bashkia Roskovec).

[lsvr_gallery images=”6696,6697,6698,6699,6700,6701,6702,6703″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x