Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Infrastrukturë rrugore në Ngjeqar

📌Edhe një herë tjetër në Shabanaj 📌Vazhdon puna me investimin e filluar jo vetëm në lagjen Kurtaj, Ngjeqar.
📌Po ndërhyjmë në infrastrukturën rrugore me ndërtimin e urës për të garantuar cilësi më të mirë jetese për të gjithë banorët e kësaj zone.
📌Kështu është çdo ditë e javës. ✅
📌Më shumë punë, më shumë cilësi dhe më shumë siguri
#Egjithëvëmendjatekqytetarët
#BashkiaRoskovec[lsvr_gallery images=”9126,9127,9128,9129,9130,9131,9132″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x