Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Filloi transporti publik në fshatra

Me këtë lajm të mirë fillojmë javën.
Një tjetër premtim i mbajtur.👏
Transporti publik i cili lidh fshatrat me qendrën e Roskovecit, tashmë është bërë realitet.
Kanë filluar punën linjat Roskovec – Arapaj dhe Roskovec – Vlosh.
Shumë shpejt do të fillojnë punën dhe linjat e tjera për të pasur një mbulim transporti në të gjithë fshatrat.
[lsvr_gallery images=”8012,8013,8014,8015,8016″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x