Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takimi me gratë sipërmarrëse

Dita sot nisi me një takim me gratë sipërmarrëse.
Një nismë e Bashkisë Roskovec për të mbështetur këtë kategori grash të cilat zënë një vend shumë të rëndësishëm në komunitetin tonë në sajë të punës së tyre të palodhur.
Kryetarja e Bashkisë zj. Majlinda Bufi iu prezantoi projektet që Bashkia do të filloi së shpejti për të mbështetur gratë sipërmarrëse të cilat kanë një biznes ose kanë një ide biznesi të cilën duan ta realizojnë.
“Zhvillimi i politikave për gruan sipërmarrëse është objektiv i rëndësishëm i Bashkisë Roskovec sepse fuqizimi ekonomik i gruas është nevojë dhe domosdoshmëri për zhvillimin e qëndrueshëm të vendit”- tha ndër të tjerat Kryebashkiakia zj. Bufi.
#GratëSipërmarrëse
#BashkiaRoskovec[lsvr_gallery images=”8998,8999,9000,9001″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x