Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim në Gjermani

Kryetarja e bashkisë Roskovec znj. Majlinda Bufi së bashku më përfaqësues të bashkive të tjera zhvilluan një takim të veçantë me Zv. Kryetarin e Bashkisë Hagen, z. Horst Wisotzki dhe me drejtues të kompanisë Heb Gmbh një prej bizneseve më të suksesshme në drejtim të energjisë së rinovueshme. Në këtë takim u diskutua rreth menaxhimit sa më efikas të mbetjeve, landfilleve dhe integrimit të energjive të rinovueshme. Një pikë e veçatë ishte dhe diskutimi mbi mundësinë e investimeve në këtë fushë edhe në vendin tonë.
[lsvr_gallery images=”6753,6754,6755,6756″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x