Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takim me Komunitetit

Si çdo ditë të enjte edhe sot u zhvillua takimi me komunitetin në ambientet e bashkisë Roskovec. Në mungesë të Kryetares së bashkisë Znj. Majlinda BUFI pritja e qytetarëve u bë nga K/ Administratori z. Kadri Hyska e cili i’u dha sqarime dhe përgjigje shqetësimeve dhe pyetjeve që qytetarët kishin.
[lsvr_gallery images=”4667,4668,4669,4670,4671,4672″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x