Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Suk 1- Arapaj- Samaticë

Në rrugën Suk 1- Arapaj- Samaticë.
Vazhdojnë punimet për rikonstrukionin e kësaj rrugë të lënë në harresë dhe gjendje të mjerueshme për shumë vite.
Një investim i shumëpritur i cili do të rikthejë komunikimin e munguar dy bashkive, dy qarqeve dhe dy zonave bujqësore.
Puna vijon ende …
[lsvr_gallery images=”5732,5733,5734,5735,5736″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x