Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Skema e mbështetjes në bujqësi

Vazhdojnë takimet me fermerët për t’ju prezantuar skemën kombëtare të mbështetjes për bujqësinë.
Vetëm NIPT fermeri dhe 0 dokumenta. ✔️
Kaq ju duhen për të përfituar nga skema e mbështetjes në bujqësi.
Aplikoni në #Agropika.
Aplikimet janë të hapura deri më 28 Mars 2018.
#Gjithmonë_e_më_pranë_fermerëve
#Për_një_bujqësi_të_zhvilluar

[lsvr_gallery images=”7446,7447,7448,7449,7450,7451″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x