Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rruga “Qazim Hoxha”

Jemi duke punuar maksimalisht për të sistemuar rrugët e brendshme të qytetit.
Përmirësojmë infrastrukturën rrugore por dhe cilësinë e jetesës së banorëve.
#RilindjeUrbane
[lsvr_gallery images=”8467,8468,8469,8470,8471″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *