Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rikonstruksion i rrugëve të brendshme

Jemi duke punuar maksimalisht për të sistemuar rrugët e brendshme të qytetit.
Përmirësojmë infrastrukturën rrugore por dhe cilësinë e jetesës së banorëve.
#RilindjeUrbane
#BashkiaRoskovec[lsvr_gallery images=”8596,8597,8598,8599,8600,8601,8602″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x