Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ripërtëritje e Bujqësisë

Jemi duke punuar njëkohësisht në Suk 2 dhe Roskovec, për t’i dhënë fund vuajtjeve të fermerëve për sigurimin e ujit për vaditjen e prodhimeve të tyre.✔️
Nesër një tjetër investim.😉
#PranëFermerëve
#BashkiaRoskovec
[lsvr_gallery images=”8019,8020,8021,8022″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x