Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rikonstrukisoni i Qendrave Shëndetësore

Ndryshim i dukshëm në tre Qendrat Shëndetësore : Roskovec, Kurjan, Strum. ✔
Tashmë banorët e Bashkisë Roskovec do të marrin shërbime shëndetësore me një përmirësim të dukshëm.
Së shpejti do të kemi një standart të ri nëpërmjet përmirësimit të infrastrukturës por dhe rritjes së kapaciteteve të stafit të qendrave shëndetësore.
[lsvr_gallery images=”8286,8287,8288,8289,8290,8291,8292″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x