Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rehabilitimi i rrugës së Ngjeqarit

Duke punuar për rehabilitimin e çdo rruge të qytetit.
Në rrugën e Ngjeqarit , pas ndërtimit të trotuarit dhe kompletimit në të gjithë gjatësinë e tij me ndriçim.
Urbanizimi është më pranë se kurrë.
[lsvr_gallery images=”5759,5760,5761,5762,5763″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x