Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rehabilitim i infrastrukturës rrugore

Një tjetër rrugë e brendshme i është nënshtruar rehabilitimit. Rruga në qendrën e Velmishit, së shpejti do të largojë problemin shumëvjeçar, për t’iu rikthyer normalitetit urban.
Bashkia Roskovec do të vazhdojë të ndërhyjë në të gjitha rrugët kryesore dytësore në territorin e saj. Ndërhyrja ka nisur në akset më problematike dhe të rëndësishme.
#Infrastruktura_Rrugore
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”5711,5712,5713,5714″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x