Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rehabilitimi i rrjetit ujitës

Vazhdon puna për projektin “ Rehabilitimi i rrjetit ujitës” mbështetur nga Qeveria Shqiptare dhe financim nga Banka Botërore.
Shumë shpejt do të arrihen rezutatet e pritshme përpara sezonit të uijitjes.
Fermerët do të marrin produktin e dëshiruar nga ky investim që është duke bërë në kanalin VKM1 në Roskovec.
#NëMbështetjeTëFermerëve
#BashkiaRoskovec

[lsvr_gallery images=”4988,4989,4990,4991″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x