Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekti i qendrës së Roskovecit

Ky është projekti i qëndrës së qytetit dhe harta e zonës ku do të zhvillohet projekti.
📌Një ndryshim rrënjësor jo vetëm në urbanizim.

Shkarko

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x