Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Në shërbim të qytetarëve

Ditën e sotme, Kryetarja e bashkisë Roskovec znj. Majlinda Bufi zhvilloi takim me përfaqësuesit e kompanisë Bankers Petroleum e cila operon në territorin e bashkisë.
Të pranishëm në këtë takim ishin edhe N/ Kryetari i bashkisë z. Isa Hoxha, Administratori i Njësisë Administrative Kuman z. Dritan Shahu, z. Haxhi Ruko Kryetari i fshatit Marinëz, z. Tomorr Metani Kryetar i fshatit Kuman, z. Jaho Çepele Kryetar i fshatit Jagodinë dhe anëtarë të Kryesisë së fshatrave.
Gjatë këtij takimi u diskutua mbi problematikat që ky komunitet ka dhe mundësia për të investuar në këto fshatra.
[lsvr_gallery images=”6481,6482,6483,6484,6485,6486,6487″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x