Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kryetarja e Bashkisë uron 8 marsin

Për të gjitha gratë dhe vajzat në këtë  8 mars,GEZUAR!
Qofshim sa më shumë së bashku në rrugën tonë të fuqizimit ekonomik, shoqëror, pse jo dhe politik.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x