Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

KOPSHTI I RI NE ROSKOVEC

Po shkojnë drejt përfundimit punimet për ndërtimin e kopshtit më të ri në Roskovec .
Vitin që vjen fëmijët do të kenë ambiente më të mira dhe më të bollshme !
[lsvr_gallery images=”3543,3544,3545″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *