Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Gëzuar Pashkët”-nga Bashkia Roskovec

Bashkia Roskovec, uron të gjithë besimtarët katolik, të cilët sot kremtojnë pashkët, ditën e madhe të ringjalljes dhe fitores së jetës. Gëzuar Pashkët!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x