Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gëzuar Ditën e Çlirimit.

Gëzuar Ditën e Çlirimit Shqipëri 🇦🇱
💐Përkujtuan këtë ditë të lavdishme në Memorialin e qytetit të Roskovecit. 🙏Kryetarja e bashkisë, përfaqësues të organizatës së veteranëve, organizatës së dëshmorëve dhe familje dëshmorësh vendosen kurora me lule në shenjë nderimi për veprën dhe sakrificën e të rënëve.
Lavdi Dëshmorëve.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x