Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dija është pushtet!

Vlosh, Ngjeqar dhe Vidhishtë ishin destinacionet e rradhës të përfaqësuesit të “Peace Corps”.
Takime informuese për rolin e z. Robert White në Roskovec dhe “Peace Corps”.
Sapo kemi filluar 
#Dija_është_pushtet
[lsvr_gallery images=”7308,7309,7310,7311,7312,7313,7314,7315″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x