Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aktivitete verore argëtuese

Cfarë planesh keni për sonte ?…
↔️Ne jemi në sheshin qëndror përpara bashkisë me atmosferë festive dhe muzikë te mirë.🎼🎵🎹🎼🎶
👉 Eja dhe ti.[lsvr_gallery images=”13343,13344,13345,13346″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye beykoz moto kurye moto kurye uskudar moto kurye sile moto kurye

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *