Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
"Tetori Rozë" - Bashkia Roskovec

Njësia e Integrimit Evropian, Bashkia Roskovec dhe Qëndra Shëndetësore Roskovec organizuan aktivitetin “🎀Mos Neglizho, Koha është tani”🎀.
💖Përmes këtij aktiviteti u synua të rritet ndërgjegjësimi përmes promovimit të kulturës parandaluese , shëndetësore dhe çështjet shumë të rëndësishme që kanë të bëjnë me trajtimin mjekësor të pacientëve me kancer gjiri.
📌Kryetarja e Bashkisë Roskovec, Znj.Majlinda Bufi dhe doktoresha e Qendrës shëndetësore Znj.Ina Turhanaj , ndanë mesazhe të inkurajimit me thirrjen që çdo grua të marrë pak kohë për kontrollin e gjirit.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort