Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Tetori Rozë”

Njësia e Integrimit Evropian, Bashkia Roskovec dhe Qëndra Shëndetësore Roskovec organizuan aktivitetin “🎀Mos Neglizho, Koha është tani”🎀.
💖Përmes këtij aktiviteti u synua të rritet ndërgjegjësimi përmes promovimit të kulturës parandaluese , shëndetësore dhe çështjet shumë të rëndësishme që kanë të bëjnë me trajtimin mjekësor të pacientëve me kancer gjiri.
📌Kryetarja e Bashkisë Roskovec, Znj.Majlinda Bufi dhe doktoresha e Qendrës shëndetësore Znj.Ina Turhanaj , ndanë mesazhe të inkurajimit me thirrjen që çdo grua të marrë pak kohë për kontrollin e gjirit.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x