Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/bashkiar/public_html/wp-content/plugins/js_composer-bk/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Tetori , muaji i letërsisë - Bashkia Roskovec

I mrekullueshëm aktiviteti, #Tetori , muaji i letërsisë !
Nuk mund të kalonte pa këtë aktivitet promovues📚📚📚
Çdo vepër hap një dritare dhe çdo kryevepër një portë në botën e kulturës.
📚 Pikërisht për këtë arsye është organizuar edhe ky aktivitet me inisiativën e kujdesin e vet Kryetares së Bashkisë. Znj.Majlinda Bufi ➡️“Kthejmë” sot në vendlindje dy djem të qytetit të Roskovecit z.Hekuran Çepele dhe z.Agron Goga për të promovuar dy botimet më të fundit ” Fisi Çepele dhe familja ime” dhe “Radha ime të mbush xhepat”.
Ky aktivitet mblodhi miq, shkrimtar, familjar të autorëve intelektual, mësues e nxënës, studiues e dashamirës të Artit e Kulturës.
🙏I urojmë shumë suksese autoreve. Krijimtaria e tyre është vlerë e shtuar për bibliotekën e për qytetin tonë.

There are no comments yet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).

escort adana escort adıyaman escort afyon escort ağrı escort aksaray escort amasya escort ankara escort antalya escort ardahan escort artvin escort aydın escort balıkesir escort bartın escort batman escort bayburt escort bilecik escort bingöl escort bitlis escort bolu escort burdur escort bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort denizli escort diyarbakır escort düzce escort edirne escort elazığ escort erzincan escort erzurum escort eskişehir escort gaziantep escort giresun escort gümüşhane escort hakkari escort hatay escort ığdır escort ısparta escort istanbul escort izmir escort izmit escort kahramanmaraş escort karabük escort karaman escort kars escort kastamonu escort kayseri escort kilis escort kırıkkale escort kırklareli escort kırşehir escort kocaeli escort konya escort kütahya escort malatya escort manisa escort mardin escort mersin escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort siirt escort sinop escort şırnak escort sivas escort tekirdağ escort tokat escort trabzon escort tunceli escort uşak escort van escort yalova escort yozgat escort zonguldak escort