Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

NJE PREMTIM I MBAJTUR

Ashtu dhe sic ishte premtuar nga vetë kryetarja e Bashkisë znj.Majlinda Bufi, ditën e djeshme filluan menjëherë punimet për të rindërtuar nga e para shtëpinë e familjes Fisheku. Puntorët e Bashkisë nisën prishjen e objektit dhe në vazhdimësi pritet të fillojnë punimet për ndërtimin e objektit të ri.
[lsvr_gallery images=”3730,3731,3732″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x