Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

KUZ Agaçaj

Çdo ditë nga një investim i ri në bashkinë Roskovec 
Kanë filluar punimet e kanalizimeve dhe ujrave të zeza në lagjen Agaçaj, Njësia Administrative Strum.
Një investim i domosdoshëm dhe shumë i kërkuar nga banorët, nga të ardhurat e bashkisë.
#Bashkia_Roskovec
[lsvr_gallery images=”5963,5964,5965,5966,5967,5968″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x