Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Social Qendër Komunitare

Filluam punimet për ndërtimin e “Social Qendër Komunitare”, bashkëpunim midis bashkisë Roskovec, Youth Act dhe financim të IADSA.
Me shtimin e popullsisë dhe sidomos grupmoshave të reja, kërkesat dhe nevojat e tyre janë në rritje. Prandaj bashkia Roskovec po mundëson ndërtimin e kësaj qendre, qellimi i së cilës është të ndihmojë të rinjtë të shtojnë horizonte, te shpalosin idetë dhe mendimet e tyre, të përkrahen dhe të argetohen.
Kjo është një mundësi shumë e mirë për të rinjtë dhe jo vetëm, për të njohur dhe zhvilluar më shumë veten e tyre.
[lsvr_gallery images=”5971,5972,5973,5974,5975,5976,5977,5978,5979″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x