Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kupa “24 Korriku”

Sot startoi kupa “24 Korriku” midis ekipeve të Njësive Administrative. 🏆🏆
Shorti i hedhur disa ditë më parë vuri përballë ekipin e Roskovecit me atë të Kumanit. Me një ceremoni modeste ekipet u rreshtuan dhe takuan miqësisht njëri-tjetrin . Loja u zhvillua e bukur dhe tregoi rivalitet të plotë.
Në përfundim fitues doli ekipi i Roskovecit me rezultatin 4- 1. Ky është vetëm fillimi . Takimi tjetër do të jetë Strum – Kurjan që do të luhet në fushën e SUK-1.
#Kupa_24_Korriku
#Bashkia_Roskovec

[lsvr_gallery images=”5326,5327,5328,5329,5330,5331,5332,5333″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x