Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

“Ish ndërmarrja bujqësore”

Vazhdon rikualifikimi urban në brendësi të lagjes “Ish ndërmarrja bujqësore”.
Ndërhymë për të bërë të mundur zgjerimin e rrugës dhe shtrimin e trotuarëve. Punimet do të pasojnë me një projekt të plotë me rrugë të asfaltuar, ndriçim e gjelbërim.
#çdo_ditë_për_Roskovecin
[lsvr_gallery images=”7432,7433,7434,7435,7436″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x