Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Asfaltimi ne fshatin Luar

Pas investimeve të njëpasnjëshme dhe të vazhdueshme në të gjithë territorin e Bashkisë Roskovec, nuk mund të mungonte dhe investimi i shumëpritur në rrugën e Luarit.
Ka filluar asfaltimi i këtij segmenti rrugor.
Fillimi i punimeve është ndjekur me interes të lartë nga vetë Kryetarja e Bashkisë znj. Majlinda Bufi.
#PremtimeTëMbajtura
#InvestimeKonkret[lsvr_gallery images=”9015,9016,9017,9018″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x