Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Urim për Sulltan Novruzin

Kryetarja e bashkisë znj. Majlinda Bufi dhe stafi i bashkisë uron :
Gëzuar Sulltan Novruzin!
Urojmë besimtarët bektashinj dhe të gjithë shqiptarët sa më shumë paqe, mirësi dhe mbarësi!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x