Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Takime me Komunitetin

Të jemi pranë komunitetit, të zgjidhim problemet e tyre dhe t’ja lehtësojmë sadopak jetesën, janë prioritetet tona.
Qytetarët sot u pritën dhe u sqaruan për të gjitha shqetësimet e tyre nga N/ Kryetari i bashkisë Roskovec z. Isa Hoxha.
Çdo shqetësim i komunitetit është shqetësimi ynë.
Pranë komunitetit për çdo nevojë.
[lsvr_gallery images=”6439,6440,6441,6442,6443″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x