Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Strum- Kurjan

Vazhdojnë ndeshjet për kupën “24 Korriku”   
Pas ndeshjes së parë midis skuadrave të Roskovecit dhe Kumanit e cila doli me rezultatin 4-1,ditën e shtunë në orën 17: 00 në fushën e sportit Suk 1 zhvillohet ndeshja e rradhës midis skuadrave të Njësive Administrative Strum dhe Kurjan.
Të bashkohemi të gjithë të kalojmë një pasdite ndryshe.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *