Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rehabilitimi i Qendrës Shëndetësore Roskovec

Vazhdon rehabilitimi i jashtëm i qendrës shëndetësore në Roskovec.
Kemi realizuar rikonstruksioni i plotë i tre qendrave shëndetësore Roskovec, Kurjan dhe Strum si bashkëpunim i Bashkisë Roskovec dhe projektit “Shëndet për të gjithë”.
Vëmendja jonë është tek qytetarët, të cilët marrin sot shërbime shëndetësore më cilësore.✅[lsvr_gallery images=”9271,9272,9273,9274,9275,9276″ items_per_row=”4″ masonry=”yes” click_action=”lightbox”]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Facebook
Facebook
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x